Bambu ve Ratan Mobilyalar:

1. Bambu bahçe mobilyası yıkanırmı?

Bambu ve Rattan mobilyalar yıkanabilirdir. Ezgi bambu olarak tavsiyemizde ürünlerin kolay temizliği açısından yıkanmasıdır. Evinizin bahçesinde balkonunda ya da teras da direk su ile yıkayabilirsiniz.

2.Bambu mobilya bakımı nasıl yapılır?

Bambu ve Rattan mobilyaların tek bakımı vardır o da cila bakımı bu da kullanım şartlarına göre değişmektedir. Bu bakımı evde kendiniz de yapabilirsiniz veya biz bambu mobilyalarınızın cila bakımlarını yapabiliriz.

3.Bambu mobilyalar güneşten etkilenirmi?

Bambu mobilyalarda, Rattan mobilyalarda kesinlikle güneşten etkilenmez. Yalnız plastik ürünleri Rattan mobilyalarla karıştırmayalım! gerçek Rattan mobilyalar rattan ağacından yapılanlardır plastik olanlar sadece onların benzetilmiş halidir. Plastik sandalyeler, masalar güneşe dayanaklı değildir!

4.Bambu mobilyalar sağlam mı?

En başta şunu belirtelim genelde bambu mobilya denince ürünlerin bambu ağacından yapıldığı düşünülür ama öyle değildir. bambu mobilyalar 2 tür ağaçtan üretilir;

 

1.Kestane ağacı

 

2. Rattan ağacı

 

Kestane ağacından yapılan ürünler çok sağlam, dayanıklı olur. Bizim ürünlerimizin nerdeyse %95 kestane ağacı ürünlerdir o yüzden biz kendi ürünlerimize gönül rahatlığı ile 5 yıl garanti vermekteyiz.

 

Rattan ağacı sağlam bir ağaç değildir. onu ön plana çıkartan özelliği dolgun ve estetik olması. Rattan ağacının iç yapısı süngersidir. yani içi kısmen boştur o yüzden çok fazla ağırlığa ya da senelerce kullanıma uygun değildir.

 

5.Bambu mobilyaların ömrü ne kadardır?

Bambu mobilyaların ömrünü 3 unsur belirler. Bunlar;

 

1.İşcilik kalitesi

 

2.Malzeme kalitesi

 

3.Bambu mobilyanın kullanım şekli

 

bambu mobilyaların ömrü 3 unsura bağlı. burda bizde kendi ürünlerimiz için konuşabiliriz. Biz işçilik kalitemize ve kullandığımız malzeme kalitemize çok güvendiğimiz için kullanım ömrü olarak 20 ile 40 yıl olduğunu söylüyoruz. Hatta çoğu zaman ömürlük diyoruz ama bambu mobilyaların kullanım şeklide önemli yani siz ürünü hor kullanırsanız ömrü 20 yıl olur ama biraz dikkatli kullanırsanız sizinle bir ömür geçirir.

Nakliye:

1. Bambu mobilyaları her ile gönderiyor musunuz?

Bambu ürünlerimizin hepsini 81 ile gönderim sağlıyoruz.

2.Bambu mobilyaları ambalaj yapıyor musunuz?

Bambu ürünlerimiz çizilmemesi veya başka türlü hasar görmemesi için kalın baloncuklu naylon ile ambalajlıyoruz.

3. Bambu Mobilyalar Kaç günde teslim ediliyor?

Bambu mobilyanız hazır oldugu takdirde direk nakliye firmasına teslim ediliyor ve 3-5 iş günü içinde ürün sizde oluyor.